метизная компания

У Сумах на перехресті водійка влаштувала ДТП

ДТП | 21:10, 10.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора, близько 5 години 30 хвилин ранку, ми отримали повідомлення про ДТП на перехресті проспекту Тараса Шевченка та вулиці Гетьмана Павла Скоропадського.

На місці автопригоди інспектори з’ясували, що 26-річна водійка автомобіля Daewoo Lanos, рухаючись другорядною дорогою, не надала перевагу в русі та допустила зіткнення з автомобілем Mercedes-Benz, що рухався головною дорогою. Обидві пошкоджені автівки виїхали за межі проїжджої частини. На щастя, обійшлося без травмованих.

На жінку патрульні склали адмінпротокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП, повідомили в патрульній поліції Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: