У Сумах водій після ДТП втік і напився
Поділитися в
Копіювати посилання

Днями патрульні отримали виклик на проспект Свободи, де сталася автопригода.
На місці події інспектори з’ясували, що водій автомобіля Богдан 211040, не дотримавшись безпечного бокового інтервалу, здійснив наїзд на припаркований автомобіль Volkswagen, після чого залишив місце автопригоди.
47-річного водія автомобіля Богдан поліцейські оперативно розшукали. Під час спілкування інспектори виявили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд, який чоловік пройшов на місці, це підтвердив. Прилад Драгер зафіксував результат — 1,07 проміле алкоголю. Громадянин пояснив, що дійсно вживав алкоголь, але вже після скоєння автопригоди.
На керманича патрульні склали три адміністративні матеріали за:
– ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП;
– ст. 122–4 (Залишення місця ДТП) КУпАП;
– ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю алкоголю) КУпАП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!