У Сумах водійка електромобіля влаштувала ДТП з потерпілими
Поділитися в
Копіювати посилання

12 травня о 10:30 сталася ДТП на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Маґістратська.
На місці події патрульні попередньо з’ясували, що 46-річна керманичка автомобіля Volkswagen e-Golf, повертаючи ліворуч, не надала переваги в русі та допустила зіткнення з автомобілем Chery QQ, водій якого рухався в зустрічному напрямку.
Унаслідок автопригоди 64-річна пасажирка автомобіля Chery QQ отримала тілесні ушкодження. Її доправили до лікарні для надання допомоги.
Для з’ясування всіх обставин патрульні викликали на місце автопригоди слідчо-оперативну групу, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!