В Охтирці водій «джипа» збив підлітка на мотоциклі
ДТП | 12:00, 18.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

В Охтирці 17 травня сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля та мотоцикла.
За попередніми даними слідства, 55-річний водій «JEEP» зіткнувся з мотоциклом «Мустанг», яким керував 16-річний юнак.
Унаслідок ДТП неповнолітній мотоцикліст отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до медичного закладу.
На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. За фактом слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 286 та ч.1 ст. 286-1 КК України, повідомили в поліції Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!