В Охтирці водійка на «мазді» збила підлітка на мотоциклі
Поділитися в
Копіювати посилання

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора близько 11:50 на перехресті вулиць Слобідська та Миколи Хвильового.
Як попередньо встановили правоохоронці, під час виконання маневру, 57-річна водійка автомобіля Mazda, не надала перевагу в русі та допустила зіткнення з мотоциклом Forte під керуванням 17-річного місцевого жителя, який рухався головною дорогою.
Унаслідок автопригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікарні. Транспортні засоби вилучені.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Триває досудове розслідування, повідомили в поліції Сумщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!