метизная компания

Сумчанин пропонує зобов’язати мешканців утеплювати будинки під колір фасаду

Думка | 07:19, 21.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Така петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій.

«Архітектура міста Суми, на жаль, знаходиться в жахливому стані. Несмак забудовників, засилля реклами низької якості, кондиціонери на фасадах історичних будинків, різнокольорове індивідуальне утеплення, переобладнання балконів… Все це робить наше місто дуже далеким від Європи, яку пропонують нам наші можновладці, наче морквину віслюку, насправді нічого не роблячи для того, щоб наші міста були по-справжньому європейськими.

У будь-якому європейському місті не можна перебудовувати балкони, робити “французькі” вікна та інші зміни фасадів окремо, як кому заманеться. У місті Суми, на превеликий жаль, ця проблема має загрозливі масштаби. Нижче наведені приклади повної байдужості до зовнішнього вигляду будинків (див. фото). Таких прикладів дуже багато. Власники окремих квартир керуючись лише власними інтересами перетворюють на сараї будинки, які і без того виглядають жахливо в архітектурному сенсі.

Пропонується:

1. Заборонити змінювати фасади багатоквартирних будинків (конструкцію та колір), якщо ці зміни не робляться всім під’їздом одночасно.

2. Зобов’язати фарбувати індивідуальне утеплення в колір фасаду будинку.

3. Розробити механізм контролю за виконанням віще зазначених вимог та покарання для тих, хто відмовляється їх виконувати.

4. Зобов’язати тих, хто вже змінив фасад свого будинку, відновити його (це має стосуватися як мінімум новобудов)», – пише автор петиції Мi Андрiй Анатолiйович.

Станом на 20 листопада петицію підписали 9 осіб з 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось 44 дні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: