метизная компания

Сумчани голосують за петицію проти перейменування вул. Ковпака

Думка | 07:28, 17.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

На сайті онлайн петицій зареєстроване звернення “Відмовитися від перейменування вул. Ковпака (враховуючи його заслуги)”.

“У зв’язку з проведенням дерусифікації топонімів, у списку на перейменування опинилась вулиця, що носить ім’я Сидора Ковпака. Не зважаючи на те, що Сидір Ковпак належав до радянської армії та працював заступником Голови Президії Верховної Ради Української РСР – він є нашим місцевим героєм. Це людина, яка за часів Великої Вітчизняної Війни створила сильний партизанський рух, що діяв в межах нашої області, а в подальшому здійснив знаменитий блискучий 100-денний Карпатський рейд, пройшовши 4 тис. км. окупованою територією.

Відмовляючись від всього нав’язаного та загарбницького, треба зберігати межу здорового глузду, гідно оцінювати заслуги, та вміти відокремлювати особистостей, яким дійсно слід віддати пошану. У боротьбі із німецькими загарбниками він відіграв значну роль, і відмінити його подвиг – неможливо.

Отже, Ковпак повинен залишитися в історії Сумщини, зокрема в топонімічних назвах”, – пише авторка петиції Богород Оксана Анатоліївна.

Станом на 17 серпня петицію підписали 16 осіб з 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось 40 днів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: