метизная компания

Сумчани просять відремонтувати дорогу на Інтернаціоналістів

Думка | 10:52, 16.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

На сайті онлайн-петиції зареє’стрували нове звернення: “Ремонт у 2022 році частини дороги по вул.Інтернаціоналістів (від повороту з вул.М.Лушпи на вул. Інтернаціоналістів в сторону р.Псел)

“Вже не перший рік в м.Суми в районі вул.Інтернайціоналістів існує невирішена проблема. Частина дороги від повороту з вул.М.Лушпи на вул. Інтернаціоналістів в сторону р.Псел знаходиться в жахливому аварійному стані. Зазначена ділянка дороги має вкрай суттєві пошкодження: ями, вибоїни, бугри, відсутність асфальту та належного дорожнього покриття, та інші. Користуватися повноцінно нею неможливо. Такий стан дороги, неодноразово приводив до чисельних фактів пошкодження автомобілів які там проїжджали та травматизму людей.
В період 2019-2021 років мешканці прилеглих будинків зверталися до різних комунальних служб і органів та депутатів Сумської міської ради з відповідними зверненнями, щодо вирішення питання ремонту зазначеної ділянки дороги. Але жодні громадські ініціативи, до теперішнього часу, так і не були підтримані і дорога продовжує й далі руйнуватися.
Більш того в період таїння снігу, сильних злив та дощів, цю ділянку заливає водою площею десятків метрів, яка стоїть і не сходить довгий час. Це свідчить про те що система зливів не функціонує належним чином.
На підставі зазначеного, ВИМАГАЄМО у Керівництва міста Суми та депутатів Сумської міської ради прийняти відповідні рішення , що до ремонту в 2022 році цієї аварійної ділянки дороги включаючи ремонт систем зливу”, – пише автор петиції.

До кінця збору підписів залишилося 44 дні. Підписати можна ТУТ. Наразі підписали 16 осіб із 250 необхідних

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: