метизная компания

80 тон небезпечних хімікатів перезатарили на Сумщині

Екологія | 18:00, 11.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині перезатарено майже 80 тон відходів і небезпечних хімічних речовин

У IV кварталі 2018 року на кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та співфінансування з місцевих бюджетів проведені роботи по екологічно безпечного збирання, перевезення, перезатарювання відходів і небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.

За інформацією заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Валентини Пелих, на території Роменського району (Андріївський, Артюховский, СМІЛІВСЬКЕ Андріяшівсько, Пустовійтівська, Волошнівскій, Хомінцівскій, Заруднянскій сільські ради) перезатарено 54,831 тони хімічних засобів захисту рослин, на що витрачено 1154,89 тис. гривень.

На території Охтирського району (Довжицька сільська рада і Івановська дослідно-селекційна станція) перезатарено 13,043 тонни небезпечних хімікатів, на що витрачено 282 тис. Гривень. За кошти місцевого бюджету в сумі 199 тис. гривень проведено перезатарення 9,361 тони хімікатів в Лебединському районі (на території БУДИЛЬСЬКЕ сільської ради).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: