метизная компания

Біологічну “зброю” – мурахожука випустили в лісах на Сумщині

Екологія | 21:16, 24.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сумщина стала першою у випробуванні біологічної зброї проти шкідника сосни – верхівкового короїда.

Сьогодні, 24 липня,  до лісових масивів ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» прибула  партія мурахожуків: комах, вирощених у лабораторіях Харківлісозахисту.

Доставили «захисників» соснового лісу у спеціальних контейнерах спеціалісти, що безпосередньо займались їх вирощуванням. Для заселення мурахожука в ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» визначили три ділянки соснового масиву лісу: урочище Оверкове Грузчанське лісництво, Дубовицька криниця Дубовицьке лісництво та Хрещатинське лісництво на загальній площі 50 га.

Заселяються личинки комах-хижаків прямо під кору. Мурахожук здатний знаходити яйця, личинок, лялечок і дорослих жуків короїдів під корою дерев та знищувати їх, забезпечуючи біологічний захист дерев.

Також щоб підвищити стійкість дерев до хвороб та допомогти їм відновити здатність виділяти живицю, було оброблено  масиви сосни звичайної загальною площею 50 га спеціальними мінеральними препаратами. То ж, поряд з заселенням мурахожука, на ділянках лісу було проведене біологічне підживлення.

Сайт Кролевця

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: