метизная компания

Чим дихають сумчани – стан забруднення атмосферного повітря в січні

Екологія | 20:59, 22.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті в січні.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду проводились щоденно на трьох стаціонарних постах.

Упродовж січня було відібрано 1172 проби атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу та діоксиду азоту в 2 рази, по формальдегіду – в 1,3 раза. Інші інгредієнти, що визначались, були нижче санітарних норм.

У січні на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК (гранічно допустимі концентрації) в 2,5 раза, діоксиду азоту – в 3 раза, формальдегіду – в 1,3 раза.

Також середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 1,9 раза, діоксиду азоту – в 1,5 раза на ПСЗ № 4 (вул. Харківська), по пилу та діоксиду азоту в 1,6 раза на ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій).

У звітному місяці на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) зафіксовано перевищення максимально разової концентрації по пилу – п’ять випадків, по діоксиду азоту – один випадок.

У порівнянні з попереднім місяцем рівень забруднення атмосферного повітря міста діоксидом азоту, формальдегідом – збільшилося, діоксидом сірки – зменшилося, пилом, оксидом вуглецю, оксидом азоту та аміаком – залишилося майже на попередньому рівні. Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у січні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон протягом січня становив по місту 12–13 мкР/год, що не перевищує допустимих значень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: