СумБуд
SMR
метизная компания

До яких наслідків призвів розлив нафти на Охтирщині?

Екологія | 19:41, 23.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, 9 січня 2019 року внаслідок розгерметизації нафтопроводу Бугрувате – Рибальці Бугруватівського родовища НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» та розливу нафтової суміші на земельну ділянку площею 1260 м2.

Так, підприємство ліквідувало забруднення, зачистило території, обробило біодеструкторами нафтові забруднення.

Державна екологічна інспекція у Сумській області направила до НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» претензію щодо добровільного відшкодування завданої довкіллю шкоди внаслідок забруднення земельної ділянки неполярними вуглеводнями (нафтопродуктами) та хлоридами на суму 8019,90 грн.

Окрім цього, на початку цього місяця внаслідок розгерметизації нафтопроводу Рибальці – Качанівка НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» та розливу нафтової суміші на земельну ділянку площею 450 м2.

Підприємство на земельній ділянці в місці аварії провело роботи з локалізації (обвалування ділянки) джерела забруднення, роботи з ліквідації забруднення, зачистило території, обробило біодеструкторами нафтових забруднень.
У ході лабораторних досліджень відібраних проб ґрунту на місці розливу відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції виявлено перевищення хлоридів та нафтопродуктів у порівнянні з фоновою концентрацією. Інспекція направила запит до ГУ Держгеокадастру Сумської області про надання нормативно-грошової оцінки земель, де стався виток нафтової суміші. Після отримання відповідної інформації буде нарахована шкода, зумовлена забрудненням земельних ресурсів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: