СумБуд
метизная компания

Обробка гербіцидами – важлива складова захисту врожаю

Екологія, Споживач | 09:39, 18.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

обробка гербіцидами

Гербіциди призначені для пригнічення бур’янів та попередження їх проростання. Окрім цього, застосування гербіцидів дозволяє скоротити або повністю виключити ручну та механічну обробки. Це попереджає ерозію ґрунту та знижує втрату вологості. Ефективний засіб проникає безпосередньо в рослинні клітини та вбиває бур’ян токсичними поєднаннями. Варто зазначити, що за характером дії гербіциди поділяють на вибіркові та суцільні.

Гербіциди вибіркової дії (селективні)

Селективні гербіциди використовують на конкретних культурах, не зашкоджуючи самій рослині, а тільки пригнічуючи небажаний бур’ян довкола. Цим самим культурні рослини отримують більше поживних речовин, світла та вологи.

Хімічний контроль за бур’янистими рослинами варто здійснювати не завдаючи шкоди культурним рослинам. Саме за цим принципом діють селективні гербіциди. Гербіциди вибіркової дії – речовини різноманітних хімічних класів з різними механізмами. Вони характеризуються різними способами проникнення у рослину та типами вибірковості. На https://lnzweb.com/zzr/herbicide представлені саме такі гербіциди.

Класифікація селективних гербіцидів

Виборчі гербіциди поділяють на:

  • протидводольні — гербіциди знищують дводольні (широколисті) бур’яни, наприклад засоби «DEFENDA АЙДАХО», «DEFENDA АКСАКАЛ», «Syngenta Каллісто».
  • грамініциди (протизлакові препарати) – гербіциди, що знищують злакові бур’яни, наприклад «DEFENDA Муссон».

defenda Діквалан

Гербіциди суцільної дії (неселективні)

Неселективні гербіциди діють по всій площі оброблювальній ділянці. Такі засоби проникають у рослину через зелену листову поверхню. У сільському господарстві суцільні гербіциди застосовують з різною метою:

  • для здійснення передпосівної обробки полів, призначених під посів різних культур з метою знищення ранніх бур’янів;
  • для ранньої післяпосівної обробки полів до появи сходів культури
  • в якості десиканта в передзбиральний період;
  • в післязбиральний період для пригнічення багаторічних бур’янів.

У садах, виноградниках та на інших ділянках багаторічних деревних насаджень, за допомогою неселективних гербіцидів, проводять обробку між деревами для запобігання появи бур’янів, збереження вологи, скорочення кількості культивацій.

Суцільні гербіциди також застосовують і на ділянках несільськогосподарського призначення для знищення бур’янів, наприклад, вздовж автомагістралей, залізничних колій, ліній електропередач, аеродромах.

селективные гербициды

Класифікація неселективних гербіцидів

Гербіциди суцільної дії діляться на дві основні групи:

  • контактні гербіциди, в тому числі десиканти. Ці гербіциди впливають на оброблену поверхню, відрізняються швидкістю впливу та високою дощестійкістю, наприклад «DEFENDA Диквалан»;
  • системні гербіциди — активна речовина пересувається по рослині від точки контакту з поверхнею рослини до точок росту рослин, викликаючи їх відмирання. Ці гербіциди відрізняються високою ефективністю проти багаторічних бур’янів, які мають потужну кореневу систему, наприклад «DEFENDA Напалм Форте».

З повним асортиментом гербіцитів можна ознайомитися на сайті інтернет-магазину lnzweb.com.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: