ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Керівник Глухівського агролісгоспу прокоментував інформацію про масштабне розкрадання лісу

Екологія | 18:58, 14.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом почастішали випадки незаконного перевезення лісу, які завдяки засобам масової інформації, зазвичай, набувають широкого розголосу. Нещодавно стало відомо, що в ДП «Глухівський агролісгосп» затриманий автомобіль, який нібито незаконно перевозив лісопродукцію породи дуб. Ситуацію прокоментував керівник підприємства Олександр Добушевський.

«7 травня 2021 року на лінію 102 надійшов виклик про начебто незаконне перевезення лісопродукції співробітниками ДП «Глухівський агролісгосп». Треба віддати належне поліції: на одержаний сигнал вони зреагували оперативно, діяли швидко  і професійно»

Олександр Анатолійович розповів про хід службового розслідування, яке негайно було проведено з залученням уповноважених представників ОКАП «Сумиоблагроліс».

«Виявили наступне: на підставі виписаного лісорубного квитка Серія СУ ЛРК №003095 від 13.04.2021 була заготовлена деревина породи дуб. Вивозка заготовленої лісопродукції була запланована на 07.05.2021 р. Вантажний автомобіль ЗІЛ-131  д.н.з. ВМ 5786 СМ під керуванням водія Капиця С.М. перевозив 6,175 м куб. лісопродукції з кварталу 44 виділу 16-1. На зазначену партію лісопродукції була виписана товарно-транспортна накладна серії САА № 670030 від 07.05.2021 р. видана майстром Смирновим Д.І. Пунктом призначення планувався цех переробки ДП «Глухівський агролісгосп». Товарно-транспортна накладна була підготовлена та передана до облікової системи в електронному форматі та мала двовимірний штрих-код згідно вимогам чинного законодавства. Під час комісійно проведеного розслідування всі вищезгадані факти знайшли своє підтвердження».

Олександр Добушевський відзначає і якісну роботу судової системи, яка встановила факти і об’єктивно розібралася з усіма обставинами справи.

«В результаті була винесена неупереджена та справедлива ухвала про відмову у задоволенні клопотання про арешт майна.  Автомобіль та лісопродукція були повернені законному власнику –ДП «Глухівський агролісгосп». Адміністрація агролісгоспу висловлює подяку правоохоронним органам за проявлену пильність та готова і в подальшому до співпраці»

Глухів.info

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: