метизная компания

На Сумщині очищають підземні води, які 10 років тому забруднили нафтовики

Екологія | 09:07, 1.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

У 2008 році в ході проведення аналізу матеріалів моніторингових досліджень стану підземних вод в районі УППГ-1 Андріяшівського родовища НГВУ «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на території Роменського району фахівцями Інспекції було встановлено факт забруднення підземних вод нафтопродуктами.

З метою ліквідації виявленого забруднення підземних водоносних горизонтів нафтопродуктами у 2008 році Харківським Державним Гідроекологічним  інститутом Відділом «Гідроек» «УкрНДІІНТВ» розроблений Робочий проект «Система інженерного захисту проммайданчика УППГ-1 Андріяшівського родовища», висновок державної екологічної експертизи № 22/04-09 від 09.02.2009.

Процес вилучення нафтопродуктів розпочався 12.04.2009. За період з 2009 по 2018 рр. з підземних водоносних горизонтів підприємством було вилучено 7740 л вуглеводневої суміші. Відповідно до даних щорічного обліку спостерігається тенденція до зменшення об’ємів суміші. Роботи з ліквідації забруднення тривають. На даний час моніторингові дослідження стану підземних вод здійснюються НДПІ ПАТ «Укрнафта», результати яких оформлюються Звітом про «Проведення гідрохімічного моніторингу Андріяшівського газоконденсатного родовища Сумської області та дослідження з 30 спостережних свердловин в районі факельного амбару УППГ-1 Андріяшівського газоконденсатного родовища».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: