СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Екологія | 21:02, 5.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сезон полювання на пернату дичину в Сумській області стартує 8 серпня 2020 року.

Задля посилення контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час використання об’єктів тваринного світу в мисливський сезон 2020-2021 років, працівниками Державної екологічної інспекції у Сумській області спільно з Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та обласною організацією УТМР розроблено та затверджено план спільних заходів. Крім того, користувачів мисливських угідь попереджено про безумовне дотримання природоохоронного законодавства в мисливський сезон під час ведення мисливського господарства і полювання, видачі документів громадянам на право здійснення полювання (відстрільних карток, ліцензій), організації ведення полювання та вжиття заходів по боротьбі з браконьєрством.

Екоінспекція наголошує, що під час сезону полювання дозволено полювати по середах, суботах і неділях, апо четвергах – виключно з лягавими собаками. До того ж, полювати буде можна лише в світлий час доби: не пізніше, ніж за годину до заходу сонця, і не раніше, ніж за годину до його сходу.

Разом з цим, є низка заборон, про які має пам’ятати кожен мисливець. Зокрема, не можна:

  •  стріляти з човна стоячи;
  •  полювати на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду;
  •  полювати на неприбраних полях, та тих, де ростуть соняшник та кукурудза;
  •  полювати без відповідних документів, тобто без державного посвідчення мисливця, контрольної картки обліку добутої дичини, відстрільної картки та дозволу на носіння і зберігання зброї, а за наявності мисливської собаки, – паспорту на неї.
  •  добувати птахів, що занесені до Червоної книги України або знаходяться під охороною Бернської Конвенціїпро охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі;

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: