СумБуд
метизная компания

На Сумщині виявлено звалище тари з-під пестицидів та агрохімікатів

Екологія | 17:35, 28.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

У ході моніторингу соціальної мережі Фейсбук, Державній екологічній інспекції у Сумській області стало відомо про несанкціоноване розміщення тари з-під пестицидів та агрохімікатів поблизу с.В’язенка Путивльського району.

Задля перевірки зазначеної інформації, 27.05.2020 екоінспектори виїхали на місце подій. У ході обстеження територій неподалік повороту на с. Кочерги було виявлено звалище тари з-під пестицидів та агрохімікатів, в тому числі «Римакс» та «Такс Екстра». Загальна площа засміченої земельної ділянки складає 4 м2. Даний факт є грубим порушенням вимог ст.ст. 33-34 Закону України «Про відходи». Проте, на момент обстеження порушників вимог природоохоронного законодавства виявлено не було.

З метою запобігання можливого негативного впливу на довкілля та здоров’я населення, відповідно Інспекція направила зазначену інформацію для розгляду на позачерговому засіданні Постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при Путивльській райдержадміністрації. Тепер ця комісія має вирішити питання щодо подальшого поводження з виявленою тарою, а також прийняти всі необхідні рішення з невідкладної ліквідації несанкціонованого розміщення небезпечних відходів.

Крім того, Інспекція звернулася до Путивльського відділення поліції для встановлення осіб, якими спричинено розміщення небезпечних відходів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: