СумБуд
метизная компания

На Сумщині закрили підприємство, яке забруднювало повітря

Екологія | 17:04, 20.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

До Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшов текст рішення Сумського окружного адміністративного суду про задоволення позову Інспекції щодо призупинки діяльності підприємства-забруднювача.

У травні 2019 року Інспекцією отримано скаргу глухів’янки на забруднення атмосферного повітря викидами ТОВ “Хлебосолофф”. Для перевірки фактів, зазначених у зверненні, Інспекція здійснила позапланову перевірку даного підприємства, яке займається випічкою хлібобулочних та кондитерських виробів.

У ході перевірки було встановлено, що у ТОВ “Хлебосолофф” відсутній дозвіл на викиди в атмосферне повітря. За даним фактом на керівника пекарні було складено протокол за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та видано припис на усунення порушень. Проте, у ході двох контролів виконання  припису, виявилося, що вимога Інспекції не виконується. У зв’язку з тим, що підприємство продовжувало здійснювати викиди забруднюючих речовин без дозвільних документів, Інспекція звернулася до суду із позовом про застосування заходів реагування.

Відтак, суд виніс рішення про повну зупинку роботи стаціонарного джерела утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря – ярусної подової печі, яку використовує ТОВ “Хлебосолофф”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: