метизная компания

Обстріли Дубов’язівки на Сумщині завдали понад 6,8 млн. грн збитків

Війна, Екологія | 16:50, 5.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Територію смт. Дубов’язівка Конотопського району наприкінці березня 2022 року обстріляли збройні формування Російської Федерації.

Про це повідомляє пресслужба Держеконспекції у Сумській області.

Тоді під час ворожої атаки на території ТОВ «БІО ЛАТ» було пошкоджено 1 ємність з карбамідно-аміачною сумішшю та 6 цистерн, в яких зберігалося майже 155 тон дизельного пального.

Внаслідок обстрілу сталася масштабна пожежа, яка потягла за собою неорганізований викид забруднюючих речовин. За розрахунками екоінспекторів, збитки, завдані довкіллю внаслідок забруднення атмосферного повітря, склали понад 6,8 мільйонів гривень.

Крім того, нафтопродукти та рідке азотне добриво потрапили на відкриту земельну ділянку загальною площею понад 350 м2. На місці подій екоінспектори відібрали проби ґрунту для встановлення вмісту забруднюючих речовин. За результатами дослідження у ґрунті зафіксовано перевищення (у порівнянні з фоновим вмістом) концентрації азоту амонійного у 365 разів, органічних речовин – майже у 12 разів, а також перевищено гранично допустимі концентрації неполярних вуглеводнів – у 17 разів та нітратів – майже у 18 разів. На основі отриманих даних Інспекція буде здійснювати розрахунок збитків, завданих земельним ресурсам військовослужбовцями РФ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: