ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Почистити Псел хочуть у Сумах

Екологія | 10:02, 12.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

11 вересня в Сумській облдержадміністрації відбулася нарада з представниками Сумської міської влади, екологами та гідрологами з приводу стану річки Псел.

За словами заступника директора департаменту екології та охорони природних ресурсів ОДА Валентини Пелих, ще в 2017 році були передбачені заходи щодо наукового обстеження річки Псел. На це виділили 390 тисяч гривень з Фонду охорони навколишнього природного середовища.

Але, на жаль, конкурс на проведення робіт не відбувся, через відсутніх бажаючих. На цьому вирішення ситуації призупинилося. На сьогодні річка, безсумнівно, вимагає вже термінового дослідження щодо стану її забруднення і замулення.

За словами гідрологів, річку необхідно чистити, особливо в межах міста. Крім того, варто щось робити з ерозією грунтів. Але всю картину і загрозу існування річки можна побачити, тільки зробивши ретельне дослідження.

«Якщо це потрібно місту Суми, то ми готові до конструктивних розмов і виділення коштів із обласного бюджету, і з державного. Зокрема, питання фінансування наукового дослідження Псла ми внесемо на розгляд сесії обласної ради. Давайте попрацюємо разом з екологами та гідрологами. Ми спільно з міською владою зробити все необхідне, щоб головна водна артерія обласного центру була очищена», –  зазначив Микола Клочко, голова Сумської ОДА.

Данкор.онлайн

Фото з мережі

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: