метизная компания

Річка Сумка забруднена фекальними нечистотами

Екологія | 17:31, 26.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з підозрою на можливе забруднення р. Сумка, 16.07.2019 спеціалістами Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області поблизу мосту Харитоненка, що розташований по вулиці Троїцькій ( між поворотом з вулиці Героїв Сумщини та садибою Харитоненків), були відібрані зразки води із вказаної водойми.

За результатами досліджень, проведених випробувальною лабораторією Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, вода у відібраних зразках не відповідає санітарним нормам за показниками мікробіологічної безпеки.

Так, вміст ентерококів в 1 л води перевищує максимально допустимий рівень в 8,6 разів, вміст лактопозитивних кишкових паличок в 1 л води перевищує максимально допустимий рівень в 4,8 разів.

Результати досліджень свідчать про свіже фекальне забруднення водойми, що відбувається в більшості випадків через потрапляння у річку неочищених стоків.

Результати лабораторних досліджень передані до відповідних правоохоронних органів.

Зважаючи на результати лабораторних досліджень, Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області не рекомендує купання, рибальство та іншу господарську діяльність на річці Сумка та її акваторії, повідомляє сайт відомства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: