метизная компания

Сумчан інформують про стан забруднення атмосферного повітря в грудні

Екологія | 21:04, 20.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті в грудні.

Про це повідомляє Сумська міська рада.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду здійснювали щоденно на трьох стаціонарних постах (ПСЗ).

У грудні відібрали та проаналізували 1310 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу у 2,1 раза, діоксиду азоту – в 1,5 раза, формальдегіду – в 1,2 раза. Інші інгредієнти, що визначалися, були нижче санітарних норм.

У грудні на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК (гранично допустимі концентрації) у 2,6 раза, діоксиду азоту – в 2,1 раза, формальдегіду – в 1,2 раза. На ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 1,7 раза, а на ПСЗ № 4 (вул. Харківська) по пилу – в 2 рази та діоксиду азоту – в 1,2 раза.

Протягом місяця на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) зафіксували п’ять випадків перевищення максимально разової концентрації по пилу. На інших двох ПСЗ перевищень не фіксували.

У порівнянні з листопадом забруднення атмосферного повітря міста пилом збільшилося, оксидом азоту – зменшилося, діоксидом азоту, діоксидом сірки оксидом вуглецю, аміаком, формальдегілом – залишилося на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря в грудні не було.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у грудні по місту складав 11 – 13 мкР/год і не перевищував допустимих значень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: