метизная компания

У Сумах дослідили забруднення повітря

Екологія | 14:02, 21.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті в серпні.

Спостереження за вмістом пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду та оксиду азоту, аміаку, формальдегіду здійснювали щоденно на трьох стаціонарних постах (ПСЗ).

У серпні відібрали та проаналізували 1408 проб атмосферного повітря.

Середньомісячні концентрації по місту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі по пилу та діоксиду азоту в 2 рази. Інші інгредієнти, що визначалися, були нижче санітарних норм.

У серпні на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) середньомісячний вміст по пилу перевищував рівень ГДК (гранично допустимі концентрації) в 2,4 раза, діоксиду азоту – в 2,5 раза. На ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) середньомісячна концентрація перевищувала ГДК по пилу в 1,7 раза, діоксиду азоту – в 1,6 раза, а на ПСЗ № 4 (вул. Харківська) по пилу – в 1,9 раза та діоксиду азоту – в 1,8 раза.

Протягом серпня на ПСЗ № 5 (вул. Металургів) зафіксували три випадки перевищення максимально разової концентрації по пилу. На ПСЗ № 3 (вул. Сумсько-Київських дивізій) та на ПСЗ №4 (вул. Харківська) перевищення максимально разової концентрації жодної домішки не фіксували.

У порівнянні з липнем забруднення атмосферного повітря міста пилом, діоксидом азоту, діоксидом сірки, аміаком збільшилося; формальдегідом зменшилося, а оксидом вуглецю та оксидом азоту залишилося майже на попередньому рівні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: