метизная компания

У Сумах планують розчистити річку Сумка між Воскресенським та Шевченківським мостами

Екологія | 17:18, 18.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сайті електронних петицій з’явилась відповідь на петицію “Привести до ладу водойми м. Суми”
“Не вперше на сайті з’являються петиції з закликом врятувати сумські водойми. І щоразу влада розповідає про свої плани в вирішенні цієї проблеми. Проведення якісь там обстеження, закупівель… А віз і нині там. Озеро Чеха та Псел – заростають, річка Сумка зазеленіла, Веретенівський струмок тече в смітті, про багатостраждальну річку Стрілку й казати соромно… Коли будуть реальні дії влади, а не чергові відписки і імітація діяльності за кошти громади?”, – пише автор петиції Устименко Наталія Володимирівна.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

“За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Привести до ладу водойми м. Суми», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2635), повідомляємо наступне.
Відповідно до заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської міської територіальної громади на 2019-2021 роки, затверджених рішенням Сумської міської ради від 19.12.2018 № 4330-МР «Про Програму охорони навколишнього природного середовища Сумської міської територіальної громади на 2019-2021 роки» (зі змінами), бюджетом Сумської міської територіальної громади на 2021 рік передбачено фінансування заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану водних об’єктів, в тому числі:
– капітальний ремонт об’єктів благоустрою – розчищення річки Сумка між Воскресенським та Шевченківським мостами (проведення експертизи кошторисної документації та проведення процедури з ОВД);
– реконструкція підпірної гідроспоруди під Шевченківським мостом (проведення експертизи кошторисної документації та проведення процедури з ОВД).
У 2021 році на замовлення Департаменту інфраструктури міста СМР були виконані роботи по проведенню експертизи кошторисної документації, отримано позитивний висновок з ОВД та позитивний експертний звіт щодо розгляду проєктної документації на будівництво по об’єкту «Реконструкція підпірної гідроспоруди під Шевченківським мостом».
Також у поточному році проводиться процедура з ОВД по об’єкту «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою – розчищення річки Сумки між Воскресенським та Шевченківським мостами».
Враховуючи відсутність фінансування у 2021 році на виконання робіт по зазначеним об’єктам, роботи заплановано виконати в 2022 році”, – йдеться у відповіді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: