СумБуд
метизная компания

У Сумах реалізовуватимуть пілотний проект з управління відходами

Екологія | 21:03, 20.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Міські обранці підтримали проект рішення «Про надання дозволу департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради на участь в реалізації проєкту «Circular-based waste management» («Управління відходами на основі замкненого циклу».

Як нагадала директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана Липова, виконавчі органи міської влади (департамент фінансів, економіки та інвестицій та департамент інфраструктури міста) ще у 2018 році спільно з муніципалітетом міста-партнера Мажейкяй (Литва) та партнерами: м. Пайде (Естонія), регіональним центром поводження з відходами м. Тельшяй (Литва) та організацією «Green Business Norway» (Норвегія) подали у грантовий фонд концептуальну записку до проекту, а згодом він став переможцем конкурсу грантів Фонду Єдиного Економічного простору та Норвегії «Спільні виклики – спільні рішення».

Так, у рамках проекту передбачається проведення комунікаційних та просвітницьких заходів, навчальних поїздок з метою обміну досвідом, а також розробка концепції поводження з небезпечними відходами у складі побутових та концепції організації збору та вивозу твердих побутових відходів у приватному секторі міста.

Реалізовуватимуть проект за рахунок співфінансування гранту та бюджету Сумської міської ОТГ (170 тис. євро та 30 тис. євро відповідно).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: