СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах “Зеленбуд” завершує сезон висадки дерев

Екологія | 16:59, 26.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

КП «Зеленбуд» із початку року висадило по місту до 350 дерев і планує до кінця року довести цю кількість до 500.

Серед територій, яким зеленбудівці цього року приділили максимум уваги, вул. Харківська. Директор КП «Зеленбуд» Володимир Лаврик говорить, отримали завдання від міського голови Олександра Лисенка паралельно з ремонтом дороги впорядкувати й узбіччя, по можливості збільшивши кількість зелених насаджень. Спільно з КП «Шляхрембуд» зеленбудівці вивчили паспорт дороги, потому разом з департаментом інфраструктури міста обстежили дерева на даній території, а таких тут до 2000, виявивши, що багато з них вимагають заміни, після чого приступили до робіт. У рамках озеленення вул. Харківська, поповнився новими деревами і сквер на перехресті цієї вулиці з пр-том М. Лушпи, де сьогодні працівники комунального підприємства висаджували клени і платани іспанські – загалом до 100 штук. Останні на теренах області висаджують вперше.

Серед місць, які озеленили цьогоріч, і вул. Героїв Сумщини, вул. Прокоф’єва, пр-т М. Лушпи. З початку року працівники комунального підприємства вже висадили до 350 дерев і планують до кінця року довести цю кількість до 500.

«З огляду на досвід нашого підприємства та подібних йому, що працюють у Харкові, Чернігові та Києві, посадкові роботи проводимо в основному в осінній період, коли грунт добре зволожений, а приживаність дерев становить 95–99%», – сказав Володимир Лаврик.

Водночас комунальне підприємство спільно з департаментом інфраструктури міста та управлінням архітектури та містобудування складає плани з озеленення на наступний рік, з урахуванням пропозицій, які надходять від містян.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: