метизная компания

У Сумській області екоінспектори обстежили місце аварії на нафтопроводі

Екологія | 17:31, 8.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила Державна екологічна інспекція у Сумській області, сьогодні, 08.09.2021, у зв’язку із аварійною розгерметизацією нафтопроводу, фахівці Державної екологічної інспекції у Сумській області здійснили позапланову перевірку НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» в частині додержання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони земельних ресурсів.

Задля цього екоінспектори оперативно виїхали на місце аварійної ситуації. Під час обстеження земель сільгосппризначення Кардашівської сільської ради Охтирського району було виявлено 2 місця розгерметизації нафтозбірного колектору Бугруватівського родовища. Інспекцією встановлено, що загальна площа забруднених земель склала 0,35 га, на яких знаходиться поле з кукурудзою. Крім того, працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю було відібрано дві проби ґрунту на забруднених ділянках та одну фонову пробу.

Наразі силами НГВУ «Охтирканафтогаз» продовжуються роботи зі збору забрудненого нафтопродуктами ґрунту ручними та механічними засобами, після чого місця забруднення мають оброблятися біодеструкторами.

Після отримання результатів лабораторних досліджень та нормативно-грошової оцінки земель, Інспекцією буде розраховано шкоду, обумовлену забрудненням ґрунту нафтопродуктами.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: