метизная компания

Водоканал повідомив про результати лабораторних досліджень води Псла

Екологія | 17:26, 8.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці КП «Міськводоканал» не виявили перевищень гранично-допустимих концентрацій скиду до водоприймача в результаті проведення лабораторних досліджень води р. Псел.

Про це повідомляє Сумська міська рада.

Мова йдеться про інформацію, поширену у соціальних мережах, щодо забруднення водойми неочищеними стічними водами, скинутими з міських очисних споруд.

Так, спеціалістами хімічної лабораторії комунального підприємства того ж дня було взято відбір проб води, які скидаються станцією очисних споруд у річку Псел.

«Тоді я особисто виїхав до очисних споруд та переконався, що поверхня водойми була чистою, оскільки жодних аварійних, позаштатних ситуацій у роботі станції очистки, які призвели б до скиду неочищених стічних вод не було. Разом із тим, наша станція здійснює стабільне та цілодобове очищення та знезараження зворотних вод очисних споруд. Навіть в умовах підвищеного навантаження під час карантину робота станції збою не дає, а персонал станції суворо дотримується технологічного процесу та усіх санітарних рекомендацій», – наголосив директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: