ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Як працює сортувальна лінія компанії “А-МУССОН”?

Екологія | 10:01, 8.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні питання екології вкрай актуальне, тому тема сортування сміття потребує уваги та висвітлення. Сортуючи сміття, ви робите простір навколо себе чистішим та доступнішим. Менше засмічуючи природу, дбаєте не лише про якість свого життя, але і про майбутнє. Піклуватися про екологію сумчанам допомагає компанія “А-МУССОН“. Містяни, територію яких обслуговує ця компанія, забезпечені баками для роздільного збору сміття. У так звані “дзвіночки” та сітки викидають пластикові пляшки, скляні, пакети. Наповнені пластиком баки свідчать про те, що сортування сміття стає екологічно-корисною звичкою сумчан.

Працівники сортувальної лінії “А-МУССОН” відсортовують відходи на 19 фракцій. Потім вони відправляються на переробку. Щомісяця у Сумах “А-МУССОН” збирає 2000 метрів кубічних відходів на переробку. І це великий вклад у екологію нашого міста ті області, адже невідсортоване сміття гниє на сміттєзвалищах, забруднює землю та річки, руйнує екосистеми. Сортування допоможе перетворити його на ресурс: робити з нього речі чи енергію, та зменшити кількість сміттєзвалищ.

Як же працює сортувальна лінія компанії “А-МУССОН“. Процес від вивантаження “дзвіночків”, до формування спресованого сміття пропонує мл переглянути у нашому відео.

На підприємстві кажуть, що сортування могло би бути глибшим і в більших обсягах, але для цього не вистачає території. Про перспективи розвитку ТОВ “А-МУССОН” та проблеми з якими стикається підприємство читайте незабаром у інтерв’ю з його засновником Анатолієм Маковським.

Нагадаємо, у червні ТОВ «А-Муссон» побудував у Сумах 13 нових майданчиків.  “А-МУССОН” є лідером серед перевізників відходів у місті Суми.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: