метизная компания

Бізнес Сумщини отримав понад 1,5 млн грн компенсації ЄСВ за працевлаштування безробітних

Економіка | 11:16, 16.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян.

Підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

Одним із вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов’язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування. Компенсація – відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану за направленням служби зайнятості особу на нове робоче місце.

Сумською обласною службою зайнятості протягом минулого року працевлаштовано 65 шукачів роботи на нові робочі місця, з них 13 осіб – з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці. За працевлаштування цих людей 43працедавцям Сумщини виплачено понад  1,5  млн грн  на компенсацію фактичних витрат нарахованого єдиного внеску.

У такий спосіб вчорашні безробітні найбільше задіяні на підприємствах  оптової та роздрібної торгівлі (24 особи), переробної промисловості (10), сільського та лісового господарств ( 8 ),  комплексного обслуговування об’єктів (8 осіб).

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: