метизная компания

Бути чи не бути: що чекає на нерозмитнені “євробляхи”?

 Поділитися

Поділитися в

22 лютого сплинув час пільгового перехідно періоду розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Тобто, скінчився термін 50% знижки на акциз.

Після набуття чинності законів щодо митного та податкового законодавства автомобілів з європейськими номерами,  для власників авто на іноземній реєстрації важливими стали дві дати. 22 лютого – закінчення пільгового періоду, протягом якого водіям надавалася 50% знижка на акциз, та 24 травня – закінчення перехідного періоду, після якого порушників почнуть штрафувати.

Калькулятор акцизного податку

Формула суми акцизного податку виглядає так:

Базова ставка Х Коефіцієнт двигуна Х Коефіцієнт віку = Сума акцизного податку

Отже, йдеться про три складові, які будуть враховуватися у розрахунку суми акцизу. Перша — базова ставка. Друга — коефіцієнт двигуна. Третя — вік авто.

Як буде розраховуватися коефіцієнт двигуна? Показник об’єму двигуна буде ділитися на 1000. А коефіцієнт віку — це кількість повних календарних років.

Тепер щодо базової ставки. Вони будуть наступними: для авто з бензиновим двигуном до 3 000 куб. см — 50 євро, понад 3000 куб см — 100 євро, для авто на дизелі з об’ємом двигуна до 3 500 куб см — 75 євро, понад 3 500 куб см —150 євро.

Як бути тим, хто не встиг?

Існує декілька варіантів щодо подальшої долі автівки з іноземною реєстрацією та її власника.

Перший варіант, який розглядають усі користувачі “євроблях”, — легалізація авто через розмитнення. Він підходить і тим, хто планує залишити транспортний засіб собі, і тим, хто хоче машину продати.

Одна з головних проблем — далеко не кожен може знайти реального власника і зняти авто з реєстрації, що є першим та обов’язковим кроком на шляху розмитнення.

Інший момент — чи доцільно такий транспортний засіб реєструвати на українських номерах. Усе залежить від віку автівки та об’єму двигуна, а враховуючи, що старих машин більше, розмитнення для їх власників може виявитися непідйомним.

Другий варіант – це залишити автівку закордоном. Через нововведення чимало нерозмитнених авто вимушено доживуть свій вік у прикордонних зонах Польщі, Угорщини та інших європейських країн, що межують з Україною. На це є дві причини.  По-перше,  з 25 листопада 2018 року, резидентам України заборонили ввозити такі авто без сплати митних платежів або грошової застави, яка майже дорівнює вартості розмитнення. Тому ця норма відсікла величезну кількість машин, власники яких були за кордоном та не планували або не мали змоги сплатити всі податки. По-друге, якщо громадянин ввіз авто за так званою транзитною схемою та оформив його на своє ім’я, в нього скоро можуть виникнути проблеми із законом.

Нерозмитнене авто можна також продати на запчастини. Повністю повернути вартість машини не вийде, але це вигідніше, ніж просто здати “залізного коня” на металобрухт. Відтак, на спеціальних майданчиках за авто залежно від його стану можна отримати 300-1300 дол. Набагато вигідніше самостійно розібрати транспортний засіб і продати справні деталі на спеціальних сайтах. Попит на такий товар є завжди.Потенційних покупців можуть зацікавити справний двигун, колеса, неушкоджене скло, радіатор, трансмісія.Окремий лот — салон автомобіля. Залежно від стану та моделі машини за нього можна отримати непогану суму. Інші металеві складові можна здати на металобрухт. Перед розбиранням авто варто подумати, чи буде витрачений час відповідати отриманій вигоді. Звичайно, набагато простіше і безпечніше відправити на брухт цілий автомобіль.

Якщо ви власник, старенького авто або ваша “ластівка” побувала в ДТП, то можете здати машину на металобрухт або утилізувати її.  Збагатитися не вийде, але можна врятувати кілька тисяч гривень.Спочатку варто продати придатні запчастини на спеціальних сайтах. Якщо здавати машину в повній комплектації, то можна отримати 3,5-5 тис грн за тонну. Якщо ж відділити скло, пластик, гуму, рідини і метал, то винагорода суттєво зросте. Вартість брухту чорних і кольорових металів в різних областях відрізняється, тому розрахувати точну суму складно. Інший шлях — утилізація. Такий варіант, на думку опитаних експертів, найменш імовірний. Перш за все, щоб зробити все відповідно до букви закону, машину треба зняти з обліку, що буде непросто.

Чи почне поліція зупиняти та відправляти автівки на штрафмайданчик?

Скоріше за все, перехідний період не буде продовжено, і вже з 24 травня поліція почне зупиняти, штрафувати та відправляти авто порушників на штраф-майданчики.

Які штрафи чекають на власників?

Після закінчення перехідного періоду правоохоронці обіцяють жорстко реагувати на всі випадки порушення податкового та митного законодавства.

Максимальний штраф, який може накласти митниця – 170 тисяч гривень, поліція ж може стягнути з порушника від 8,5 тисяч до 17 тисяч гривень.

На основі матеріалів видання “Економічна правда”

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: