СумБуд
SMR
метизная компания

Бюджет Сумщини недовиконають на 107 мільйонів гривень

Економіка | 15:56, 10.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Бюджет Сумщини у 2020-му році буде недовиконаний на 107 мільйонів гривень. Про це на пресконференції розповів голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома.

“Це в основному по податку на доходи фізичних осіб, недовиконання з податку на прибуток, рентних платежів”, – зазначив він.

Також сказав, як розраховуватимуть бюджет на 2021 рік: “Буде формуватися з урахуванням недоотриманого по загальному і спеціальному фонду”.

Хома зупинився на медичній галузі: “Медицина отримує кошти в основному від НСЗУ, але будуть субвенції. Вони направлятимуться на удосконалення матеріальної бази, збільшення ліжкомісць”.

Також, за його словами, залишаться субвенції для онкохворих пацієнтів та людей з цукровим діабетом.

“Показники обговорюються, і коли буде держбюджет, ми отримаємо остаточні цифри. Думаю, на 18 грудня плануємо вийти на затвердження облбюджету і програми соціально-економічного розвитку”, – сказав Хома.

На питання Суспільного про гроші, які передбачаються у бюджеті 2021 року для обласних закладів охорони здоров’я, у пресслужбі ОДА відповіли: “До того, як бюджет не прийнято, називати точні цифри вважаємо неправильним”.

Також додали, що для обласних закладів охорони здоров‘я з обласного бюджету передбачені видатки на комунальні послуги, решта – за кошти від НСЗУ. Щодо закладів, які не уклали договори з НСЗУ, буде 80% субвенції з державного бюджету від потреби. Її цифру не озвучили.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: