метизная компания

Депутати Сумської облради звернулися до Кабміну щодо фінансування аграріїв

Економіка | 17:59, 26.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні під час 28 сесії обласної ради сьомого скликання, депутати звернулися до Кабінету Міністрів України щодо збільшення бюджетних асигнувань за програмою 2801030 «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» у 2019 році.

Програма 2801030 «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» надає можливість аграріям, які залучили банківські кредити, частково відшкодовувати плату за їх використання.

Згідно з розподілом бюджетних призначень, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.03.2019 № 98, Сумській області у цьому році передбачено фінансування у сумі 6,18 мільйонів гривень. При цьому фактична потреба в коштах на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами за уже поданими заявками становить 7,92 млн гривень (сума залучених кредитів – понад 60 млн гривень).

За даними Національного банку України, станом на 1 травня 2019 суб’єктами господарювання агропромислового комплексу Сумської області  залучено кредити на суму понад 1,5 мільярда гривень та існує потреба в здешевленні плати за їх використання.

З метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, які забезпечують значні надходження податків та зборів до бюджетів різних рівнів, утримують та створюють робочі місця у сільській місцевості, депутати Сумської облради просять ініціювати внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік», а саме збільшити суму бюджетних асигнувань за програмою 2801030 «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» у 2019 році для аграріїв України до 400 мільйонів гривень та, зокрема, Сумської області – до 19,5 мільйонів гривень.

Рішення підтримало 39 депутатів з 44 присутніх

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: