метизная компания

Держекоінспекція Сумщини перевірила “Укрнафту”: є купа порушень

Екологія, Економіка | 15:56, 29.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Державною екологічною інспекцією у Сумській області в період з 08.01.2019 по 21.09.2019 проведена планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства на відокремлених підрозділах ПАТ «Укрнафта». 

На території Сумської області були перевірені усі розміщені відокремлені підрозділи ПАТ «Укрнафта»: Качанівський газопереробний завод ПАТ «Укрнафта», НГВУ Охтирканафтогаз ПАТ «Укрнафта», НГВУ Полтаванафтогаз ПАТ «Укрнафта», НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта», Полтавське тампонажне управління ПАТ «Укрнафта», Монтажно – налагоджувальне управління ПАТ «Укрнафта», Структурна одиниця (філія) «Укрнафта-Буріння» ПАТ «Укрнафта», Управління транспорту ПАТ «Укрнафта».
Обстеження земельних ділянок, які знаходяться у користуванні ПАТ «Укрнафта» на предмет їх псування чи забруднення було обмежено у зв’язку з погодними умовами та значним сніговим покривом, тому проведено вибірково.
Під час перевірки виявлені наступні правопорушення: починаючи з 21.01.2019 викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел пункту очищення і заміру газу (ПОЗ-3) Рибальського родовища ЦВНГ №1, промислової газорозподільчої станції (ПГРС) Рибальського родовища ЦВНГ №1, дожимної насосної станції (ДНС) Рибальського родовища ЦВНГ №1 НГВУ «Охтирканафтогаз» здійснюються без дозволу на викиди; до обліку відходів пакувальних матеріалів і тари за формою 1-ВТ включені не всі види відходів, що утворюються на підприємстві; спалювання твердих побутових відходів; не укладений договір на вивезення ТПВ; недостовірність складання статистичної звітності, показника загального утворення відходів.
Крім того, під час обстеження території Бугруватівського родовища виявлено розгерметизацію нафтопроводу Бугрувате-Рибальці, що призвело до виливу нафти на земельну ділянку площею 1260 м2. Під час обстеження на зазначеній земельній ділянці відібрано проби ґрунту, на даний момент проби перебувають в роботі.
До адміністративної відповідальності притягнено 12 осіб на суму штрафів 2261 грн. Підприємству виданий припис на усунення порушень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: