СумБуд
метизная компания

Держпродспоживслужба в Сумській області інформує підприємців

Економіка, Споживач | 18:54, 31.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сучасне законодавство в сфері обслуговування громадян та роботи суб’єктів господарської діяльності зазнає суттєвих змін. Тому, щоб уникнути порушень та застосування штрафних санкцій, важливим аспектом діяльності державних контролюючих органів є проведення роз’яснювальної роботи з підприємцями щодо застосування законодавства. Нещодавно такий семінар був проведений фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та Управління Держпраці в Сумській області в ТРЦ “Мануфактура” щодо проблемних питань у сфері рекламного та трудового законодавств

Під час семінару було розглянуто питання змін законодавства про рекламу, основні принципи та загальні вимоги до реклами, контроль та відповідальність за порушення законодавства про рекламу, належне оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Особлива увага була акцентована на набуття чинності статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та ст. 6 Закону України «Про рекламу» – відповідно до якої мовою реклами є державна мова.

Крім того, в ході роботи, було проаналізовано принципи та загальні вимоги до реклами в частині рекламування знижок цін на товари та проведення акцій, використання у рекламі державних символів України та інших держав, поняття дискримінаційної реклами, використання зображень фізичних осіб, рекламі окремих груп товарів, поняттю сексизму в рекламі та інше. Програма була максимально адаптована до інтересів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у приміщенні ТРЦ “МАНУФАКТУРА”.

Також, обговорено особливості контролю та відповідальність за дотриманням законодавства про рекламу та багато питань по трудовому законодавству.

В ході семінару присутнім вручили пам’ятки щодо обов’язкової інформації для споживачів, яка повинна міститися у Куточку споживача.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: