метизная компания

Допомога підприємцям Сумщини, постраждалим від війни: як подати заяву?

Економіка | 22:27, 14.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

У суб’єктів господарювання Сумської області, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, залишилося два тижні (до 29 липня включно), щоб подати заяву на отримання фінансової підтримки. На цю допомогу з резервного фонду Сумської області виділено 5 млн гривень, – пише Суспільне.

Скористатися нею можуть суб’єкти мікро- та малого підприємництва, зареєстровані до 31 грудня 2021 року на території Сумської області, якщо вони зазнали збитків внаслідок бойових дій. Допомога надається на відновлення майна та обладнання чи придбання нового, закупівлю сировини, виплату заробітної плати, сплату податків.

Розмір виплати одному суб’єктові господарювання – до 50% від завданих збитків. Але не більше 50 тис. грн.

Для отримання допомоги потрібно

  1. Подати на поштову скриньку Сумського обласного фонду підтримки підприємництва (fondsumy-sor@ukr.net або czofond@gmail.com) скан-копію заяви на отримання допомоги для фізичних або юридичних осіб. Заява формується у паперовому вигляді, має містити підпис.
  2. Додати пакет документів.

Необхідні документи

  1. Що підтверджують факт і суму завданих збитків (завірені суб’єктом господарювання копії актів, звітів, висновків, рішень, довідок, інших письмових офіційних документів про обстеження знищеного або пошкодженого нерухомого майна, складені Нацполіцією, ДСНС, органами місцевого самоврядування, Сумською торгово-промисловою палатою, суб’єктами оцінювальної діяльності, інформацію з Державного реєстру майна).
  2. Що підтверджують право власності на знищене або пошкоджене нерухоме майно (витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, завірені суб’єктом господарювання);
  3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань, завірений суб’єктом господарювання.

Для роз’яснень можна звертатися до Фонду підтримки підприємництва за адресою: Суми, вул. Кооперативна 3, або за тел. 0542-700-065, +38-066-849-13-07.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: