метизная компания

Керівника АТ “Сумське НВО” обмежили у праві виїзду за кордон

Економіка, Кордон | 18:59, 24.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Подання державного виконавця щодо обмеження керівника АТ «Сумське НВО» В. Забицького у праві виїзду за кордон задоволене Апеляційним судом Сумської області, – повідомили в прес-службі Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

За словами в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Марини Рудь, відновлення трудових прав громадян є одним із пріоритетних питань, яке знаходяться на постійному контролі державної виконавчої служби. Наразі відносно підприємства-боржника АТ «Сумське НВО» застосовано всі можливі заходи примусу: арештовано кошти на рахунках, описано та арештовано виявлене майно.

Окрім того, саме державна виконавча служба зазвичай виступає ініціатором діалогів із керівниками підприємства та органами влади щодо цього соціально вразливого питання. До речі, за рахунок коштів, отриманих від примусових заходів, з моменту подання першого виконавчого листа на користь «фрунзевців» правники вже стягнули понад 45 мільйонів гривень.

Обмеження керівника підприємства-боржника АТ «Сумське НВО» В. Забицького у праві виїзду за кордон було черговим примусовим етапом. Після того, як Ковпаківський районний суд м. Суми не задовільнив відповідне подання, державний виконавець скористався правом на оскарження та звернувся до апеляції.

Апеляційний суд Сумської області задовільнив подання державного виконавця щодо обмеження керівника АТ «Сумське НВО» В. Забицького у праві виїзду за межі України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: