метизная компания

Кого потребують сьогодні роботодавці Сумщини?

Економіка | 20:02, 8.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Від початку року роботодавці області проінформували службу зайнятості про наявність у них 2037 вакансій.

За професійними групами, структура вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості у січні-лютому 2023 року, була наступною: працівники сфери торгівлі та послуг (15%); кваліфіковані робітники з інструментом (17%); робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (18%); фахівці (12%); професіонали (14%); представники найпростіших професій (12%); технічні службовці (5%); керівники, менеджери (6%); кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств (1%).

У розрізі професій, найбільший попит роботодавців від початку року спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації технологічного устаткування та машин – водіїв автотранспортних засобів, машиністів (кочегарів) котельної, токарів, операторів верстатів з програмним керуванням, операторів заправних станцій.

Також досить затребуваними є кваліфіковані робітники з інструментом – електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачки, слюсарі-ремонтники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, пекарі.

Високий попит залишається на працівників сфери торгівлі і послуг – продавці продовольчих товарів, охоронники, стрільці, молодші медичні сестри.

Ринок праці Сумщини потребує також професіоналів: вчителів закладів загальної середньої освіти, спеціалістів державної служби, інженерів, економістів.

Сьогодні серед найпростіших професій роботодавці найбільше потребують прибиральників, підсобних робітників, двірників, сторожів, вантажників.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: