метизная компания

Майже 700 безробітних Сумщини долучилися до суспільно корисних робіт

Економіка | 16:29, 6.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2011 № 753 (зі змінами від 21.06.2022 № 716) затверджені основні положення організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, на підставі якої прийнято Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.09.2022 №314-ОД «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у Сумській області».

Відповідні розпорядження прийняті головами 5-ти районів Сумської області, – повідомляє Сумський обласний центр зайнятості.

Сумською обласною службою зайнятості проведено значну роботу щодо виконання вимог постанови, зокрема, розроблений механізм поглибленої співпраці з військовим командуванням в області стосовно визначення об’єктів та видів таких робіт.

Щодо оплати, та вона має підвищений розмір, тобто, не менше мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні складає 6,7 тис. грн, тоді як середній розмір допомоги по безробіттю в області становить 4,1 тис. грн.

На сьогодні майже 700 безробітних області вже долучилися до суспільно корисних робіт.

Прикладами є організація та проведення таких робіт у Охтирському районі. Зокрема, у Грунській (залучено 4 безробітних) та Чупахівській (10 безробітних осіб) селищних територіальних громадах йде активна робота з розчищення автомобільних доріг, заготівлі дров для опалювального сезону військовим та населенню, вантажно-розвантажування гуманітарної допомоги.

У Чернеччинській селищній територіальній громаді обсяг робіт мав більш широкий спектр, де 22 безробітні особи, окрім заготівлі дров, долучилися до упорядкування та відновлення прибережної смуги р. Ворскла, розчищення автомобільних доріг (вирубка парослі), ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах забезпечення життєдіяльності, розбору завалів. Створено 21 робоче місце.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: