метизная компания

«На будівництво і реконструкцію очисних споруд обласна влада виділила понад 3 мільйони гривень»

 Поділитися

Поділитися в

Про це розповів голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час Північного водного форуму-2018, що відбувається на Сумщині за участю  представників профільного міністерства і комітету Верховної Ради України, фахівців з різних областей України, підприємців, які працюють у сфері ЖКГ

«Цього року ми плануємо виконати роботи з будівництва та реконструкції очисних споруд в Охтирці, Дружбі, смт. Велика Писарівка, на що виділено вже три мільйони гривень», – повідомив Микола Клочко та додав, що облдержадміністрація направила до Мінрегіонбуду 8 проектів на конкурсний відбір з реалізації у 2018 році заходів загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки.

Окрім цього, за його словами, у минулому році за кошти ДФРР вже побудували та реконструювали водопровідні мережі у Глухівському, Конотопському, Краснопільському, Сумському, Шосткинському та Ямпільському районах на суму понад 7 мільйонів. Також відновили мережі водовідведення у Сумах та Шосткинському районі вартістю 8,5 мільйонів гривень.

У роботі форуму бере участь заступник міністра Мінрегіону Едуард КРУГЛЯК, який наголосив, що Сумська область і місцевий водоканал не є проблемними для держави, адже влада на місцях у курсі існуючих проблем, які вона намагається оперативно ліквідовувати. Проте, головним завданням залишається питання фінансового забезпечення 100% встановлення теплових і водних лічильників.

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ акцентував на актуальності цього форуму, завдяки проведенню якого Сумщина стає центром комунікації бізнесу і влади. Адже на форумі спільними зусиллями випрацьовуватимуть шляхи вирішення існуючих проблем, розроблятимуть дорожню карту, яка допоможе виявити найпроблемніші місця у водному господарстві. «Наше основне завдання – мінімізувати тарифи і покращити послуги», – зазначив він.

Як розповів начальник обласного управління ЖКГ та ПЕК Сергій ЛУГОВИЙ, наразі багато проблемних питань у зв’язку зі зношеністю водопровідних мереж, понад 50 % мережі потребує негайного втручання.

«Щодо комерційного обліку холодної і гарячої води, то це питання теж потребує вирішення, оскільки лише 4% домогосподарств по області забезпечені лічильниками, тому разом з Мінрегіоном шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми», – розповів посадовець.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: