метизная компания

На ремонт двох сумських лікарень виділені додаткові кошти

 Поділитися

Поділитися в

Депутати прийняли рішення «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради  «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2019 року № 6248 – МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (зі змінами)».

Про це повідомляє Сумська міська рада.

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в Україні стосовно розповсюдження та поширення COVID-19 видатки перерозподілили в межах головного розпорядника коштів – відділу охорони здоров’я.

За інформацією директора департаменту фінансів економіки та інвестицій Світлани ЛИПОВОЇ, обсяг видатків збільшили шляхом передачі коштів загального фонду до бюджету розвитку. Сума перерозподілених коштів становить 5 млн 930 тис. гривень.

Кошти виділили на капітальний ремонт приміщень двох міських лікарень – КНП «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» та КНП «Клінічна лікарня № 5».

У дитячій лікарні планують обладнати додаткові 50 ліжкомісць для розміщення хворих на COVID-19. На ці роботи передбачили 3 млн гривень. Натомість в лікарні № 5 для розміщення хворих на коронавірус у разі спалаху епідемії переобладнають три відділення. На ці роботи заплановано 2 млн 930 гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: