СумБуд

На Сумщині бюджет недоотримав 155 млн грн ПДФО

Економіка | 18:16, 23.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це йшлося сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації.

Виконання затверджених на 5 місяців 2020 року показників надходжень податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) складає 96,5%. До місцевих бюджетів недоотримано 60,1 млн гривень. Крім того, надходження плати за землю у цілому по області зменшились на 42,8 млн гривень, або на 12,8%. Що теж відобразилось на поповненні місцевих бюджетів.

«Наразі виконання дохідної частини місцевих бюджетів напружене і досить ризиковане, – підкреслила Олена Батраченко. – І хоч економічні наслідки карантинних заходів даватимуться взнаки, проте це не привід для місцевих органів влади зменшувати зусилля, спрямовані на наповнення дохідної частини місцевих бюджетів».

Начальник Головного управління Державної податкової служби в Сумській області Наталія Кіяшко додала, що в районах мають створювати робочі місця, адже всі прекрасно розуміють, що основою місцевого бюджету є ПДФО. А втрати щодо податку на дохід фізичних осіб за 5 місяців – близько 155 млн грн. І це не може не турбувати керівників усіх рівнів.

«Також органам місцевої влади варто слідкувати за сплатою за оренду землі від фізичних осіб. Сьогодні на Сумщині близько 240 тисяч таких платників серед фізичних осіб. І ми маємо можливість отримати до 38 млн грн плати за користування землею. Ці гроші за два-три місяці можуть з’явитися в місцевих бюджетах. Необхідно просто разом попрацювати над цим питанням», – наголосила посадовець.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: