СумБуд
метизная компания

На Сумщині досі не затвердили бюджет області на 2020 рік

Економіка, Політика | 19:32, 8.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

У 2020 рік без затвердженого проекту бюджету області. Коли депутати Сумської облради зберуться аби його прийняти невідомо.

Про це повідомляє Суспільне.

Він, за словами директорки Департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації Олени Батраченко, доопрацьований і чекає розгляду обласною радою.

Як фінансуватимуть заклади, які утримуються з обласного бюджету без затвердженого проекту бюджету на цей рік? Про це розповіла Олена Батраченко.

Їх існування буде здійснюватися по тимчасовому розпису, який буде передбачати 1/12 видатків бюджету 2019 року. Виключно видатки на заробітну плату, оплату комунальних послуг, медикаменти, харчі. Що не буде фінансуватися по тимчасовому розпису? Це капітальні видатки, які в нас передбачені по проекту бюджету на 2020 рік. Це дві позиції – перше, це 11 млн 600 тис. грн на придбання медичної інформаційної системи, без якої наші медичні заклади не зможуть укладати договір з Національною службою здоров’я і один мільйон гривень, який передбачений на придбання цистоуретрофіброскопу для онкологічного диспансеру”, – говорить вона.

“Ми перевірили взяли 6 областей на вибір – Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Житомирська, Чернігівська – всі поприймали програми соціоекономічного розвитку крім нашої області. За це відповідальна адміністрація. Листи направлено їм, рішення комісії направлено, що треба підготувати програму соціоекономічного розвитку і що туди включити, що стосується бюджету”, – говорить голова депутатської комісії з питань бюджету Сумської облради Микола Березін.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: