метизная компания

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 15 безробітних

Економіка | 19:25, 25.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

На ринку праці Сумщини суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 24 січня 2023 року в середньому по області на одне вільне робоче місце претендує 15 безробітних.

Суттєва невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендує 199 осіб), технічних службовців (66), працівників сфери торгівлі та послуг (48), представників найпростіших професій (25 осіб).

Бракує вакансій для продавців непродовольчих товарів, листонош, санітарок. Наприклад, для 491 безробітного продавця непродовольчих товарів – 1 вакансія, для 245 безробітних листонош – 3 вакансії, для 114 безробітних касирів торгового залу – 1 вакансія, для 111 безробітних санітарок – 2 вакансії.

В той же час нестача кадрів спостерігається серед представників таких професій: лікар різних напрямів (сімейний лікар, педіатр, хірург, терапевт, анестезіолог та ін.), механік з ремонту транспорту, слюсар з обслуговування теплових мереж, енергетик, головний енергетик, повідомляють в Сумському обласному центрі зайнятості.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: