метизная компания

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних

Економіка | 21:46, 15.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

Станом на 15 серпня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 19 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендує 91 особа), технічних службовців (59 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (58 осіб); представників найпростіших професій (36 осіб), службовців та керівників (22 особи).

У розрізі центрів зайнятості та філій найскладніше знайти роботу безробітним у Глухівській філії, де на 1 вільне робоче місце претендує 116 безробітних, Липоводолинській – 98 осіб, Великописарівській – 86 осіб.

Сьогодні роботодавці потребують кваліфіксованих робітників з інструментом – 23% від заявлених вакансій, з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 22%, професіоналів – 17%, фахівців 11%, некваліфікованих працівників – 10%, працівників сфери торгівлі та послуг – 7%.

Серед 15727 зареєстрованих на 15 серпня безробітних, переважають працівники сфери торгівлі та послуг – 22%, робітники з обслуговування устаткування – 18%, представники найпростіших професій – 17%, фахівці – 10%, кваліфіковані робітники з інструментом – 9%, службовці та керівники – 8%.

Данкор

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: