СумБуд
Реклама
метизная компания

На Сумщині ще на двох підприємствах повністю погашено борги із виплати заробітної плати

Економіка | 17:59, 3.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Погашено борги перед працівниками АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання – Інжиніринг» (1,7 млн гривень) та Північної регіональної філії Державного підприємства «Українське Державне аерогеодезичне підприємство» (81,7 тис. гривень).

Про це йшлося під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями Сумщини, що відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Баннікова.

Повністю погашено борги перед працівниками АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання – Інжиніринг» (1,7 млн гривень), загалом на цьому підприємстві за два місяці погашено боргу на загальну суму 4,7 млн гривень та Північної регіональної філії Державного підприємства «Українське Державне аерогеодезичне підприємство» (81,7 тис. гривень).

Зменшено борг на 6 діючих підприємствах, з них найбільше на ДП «Завод обважених бурильних та ведучих труб» – на 1,2 млн гривень.

Усього по області заборгованість перед працівниками зменшено на загальну суму 3,6 млн гривень.

Проте, за територіальною ознакою найбільша сума загальної заборгованості сконцентрована в містах Суми, Шостка, Конотоп, що становить 97,5% загальнообласного боргу. Значна частка суми заборгованості економічно активних підприємств припадає на промисловість.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: