СумБуд
метизная компания

На Сумщині зарплатні борги сягнули вже 360 мільйонів гривень

Економіка | 22:26, 24.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Обласному Департаменту соціального захисту населення разом із підприємствами-боржниками дали завдання розробити конкретні графіки з виплати заробітної плати.

Під час засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат очільник облдержадміністрації заслухав директора Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського , який повідомив, що в області станом на 1 червня цього року заборгованість обліковується на 34 підприємствах і складає 359,9 млн грн. Найбільша сума боргу на підприємствах обласного центру – 308,9 млн грн або 85,8% від загальної заборгованості. Також наявні борги на підприємствах Шостки, Охтирки, Конотопа, Лебедина тощо.

Також було заслухано керівників підприємств-боржників Сумщини. Зокрема, керівництво АТ «СНВО», АТ «СНВО» «Інжинірінг», КП «Шосткинський завод «Зірка», які розповіли своє бачення виходу їхніх підприємств з кризи. А директори окремих суб’єктів господарювання, зокрема, ПрАТ «Свеський насосний завод» прозвітували про погашення боргу перед працівниками, або часткове погашення (Філія «Охтирський сиромбінат» ПП «Рось» ).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: