СумБуд
Реклама
метизная компания

На Сумщині збільшилася кількість фермерських господарств

Економіка | 16:34, 5.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

За даними офіційної статистики наразі в області зареєстровано 1031 фермерське господарство, що на 26 більше порівняно з початком цього року.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віталій Максименко.

За словами посадовця, пріоритетним напрямом у діяльності органів виконавчої влади, визначеним Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, є власне стимулювання розвитку малих форм господарювання в АПК.

Станом на 1 жовтня 2020 року за даними офіційної статистики в області зареєстровано 1 031 фермерське господарство, що на 26 більше порівняно з початком року. При цьому створено 9 сімейних фермерських господарств.

«Поряд із традиційними для Сумщини напрямами сільськогосподарського виробництва з’являються й нові, – розповів профільний заступника голови облдержадміністрації. – Зокрема, створюються й розширюються ягідники лохини, закладаються молоді сади волоського горіха та фундука, започатковується промислове вирощування голозерних гарбузів. Загалом Сумщина стає привабливим регіоном для розвитку «нішевих» видів сільськогосподарської діяльності».

Щодо фінансової підтримки, то бюджетом за визначеними напрямками обласної Програми на 2020 рік передбачено 500 тис. гривень. До того ж, у розвиток агропромислового комплексу Сумщини станом на 1 листопада залучено інвестицій на суму понад 1,6 млрд гривень, спрямованих на реалізацію 36 інвестиційних проєктів та придбання техніки й сільськогосподарських машин.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: