метизная компания

П’ять сумських мільйонерів задекларували свої доходи

Економіка | 20:28, 11.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що протягом січня 2022 року в Сумській області було подано 314 декларацій про майновий стан та доходи громадян.

За основними напрямками мешканці області декларували доходи, одержані: від отримання спадщини (182 декларації); від продажу сільськогосподарської продукції (7 декларацій); іноземні доходи (32 декларації); від здачі у найм нерухомого майна (25 декларацій); від продажу рухомого та нерухомого майна (34 декларації), інвестиційний прибуток (1 декларація); інші доходи (33 декларації).

Також 5 громадян Сумської області добровільно задекларували доходи, отримані протягом 2021 року, на понад 1 млн гривень. Загальна сума задекларованих ними доходів сягнула 83 млн грн. Самостійно нараховано 13 млн грн зобов’язань з податку на доходи фізосіб та 1,01 млн грн військового збору.

За результатами поданих декларацій громадянами задекларовано до сплати податку на доходи фізосіб у сумі 15 млн грн та військового збору на загальну суму 1,5 млн гривень.

З початку року за поданими деклараціями до бюджету надійшло податку на доходи фізосіб у сумі 2,3 млн грн, військового збору – 0,5 млн грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: