метизная компания

Понад 30 тисяч отриманої субсидії змусили повернути жінку на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Рішенням Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 23 травня позовні вимоги Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради до громадянки Г. задоволено в частині стягнення зайво отриманих коштів у вигляді житлової субсидії в сумі 31 375,67 гривень.

Громадянка Г. 11 січня 2016 року звернулася до Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради із заявою про призначення субсидії в її житловому будинку. При оформленні заяви і декларації про доходи та майновий стан громадянка Г. вказала, що її доходом є пенсія та соціальна допомога.

Важлива новина:

У результаті проведення вибіркової перевірки даних про доходи фахівцями Управління було виявлено, що громадянка Г. при зверненні зазначила недостовірні дані про доходи, а саме: за відповідачем був зареєстрований автомобіль, який 30 січня 2015 був перереєстрований на іншого власника, але дохід не задекларований. Відповідач 4 грудня 2017 подала заяву про перерахунок призначеної субсидії та взяла на себе зобов’язання повернути кошти, однак не зробила цього. Це призвело до незаконного отримання субсидії.

Ахтырский городской портал

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: